Передзвонити вам?

ДИЗАЙН І РЕМОНТ

Дизайн інтер'єру з реалізацією ремонту "під ключ"
Розрахувати проект

АРХІТЕКТУРА І БУДІВНИЦТВО

Архітектурне проектування та будівництво
Розрахувати проект

Роки у справі

Ми займаємося тим, що так любимо. Та заснували свою компанію - ту, про яку так сильно мріяли. А все для того, щоб створювати щось нове на абсолютно іншому рівні. Ми постійно вчимося, приймаємо участь в українських і міжнародних виставках, відвідуємо форуми. Ми намагаємося бути найкращими помічниками в реалізації тієї самої мрії. І у нас, будемо відвертими, дуже непогано виходить!
Нами спроектовано:
2986м2
Готових дизайн рішень:
83
                                                  Реалізованих проектів:
76
ЧОМУ МИ?

Якість

Наші архітектори та дизайнери - професіонали своєї справи, які ставляться до кожного проекту з максимальною серйозністю та відповідальністю. Саме через це вони створюють продукт, який вражає з першого погляду навіть найвибагливіших. А будівельники і майстри, втілюючи сміливі ідеї в життя, працюють лише з перевіреними виробниками та високоякісними матеріалами. Для нас важливо виконати свою роботу якнайкраще і бути переконаними в тому, що ви залишитеся задоволеними.

Клієнтоорієнтованість

У кожен проект ми вкладаємо по максимуму, ретельно аналізуючи всі ваші побажання і особливості приміщення. Ми консультуємо і опрацьовуємо кожну деталь, обговорювану в процесі, щоб запропонувати найкращий варіант реалізації. Ми знаємо як знайти рішення навіть такої проблеми, як: "Щось хочу, але не знаю що саме". Ми знаємо, як зробити так, щоб ви залишилися в захваті від результату. І ми це зробимо.

Прозорість

Ми працюємо по відкритій системі. Будьте впевнені в абсолютній прозорості нашої співпраці, адже ви не тільки бачите абсолютно всі заплановані витрати, а й впливаєте на них.

Надійність

Ми поважаємо ваш час! Усі роботи, які ми обговорюємо і вказуємо в договорі, виконуються в зазначений термін і відповідають високим якісним показникам. Це саме та перевага, за яку нас особливо цінують клієнти.

Послідовність робіт

КРОК 1 “ЗУСТРІЧ”

Одним з важливих етапів розробки кожного проекту є перша зустріч. Ми познайомимося особисто, виявимо ваші потреби та особливості вашого об’єкта. В свою чергу, у вас буде можливість висловити усі “болі”, які ми візьмемо до уваги і допоможемо вирішити.

КРОК 2 “ПІДПИСАННЯ ДОГОВОРУ” 

Щоб усі наші домовленості узаконити на папері, ми підпишемо договір на проект, в якому детально зазначимо умови, терміни і особливості роботи. Так ви будете впевнені в тому, що з нашого боку буде все виконано якісно і в строк.

КРОК 3 “ПРОЕКТУВАННЯ”

Кожен проект унікальний, зі своїми особливостями, тому вкрай важливо скласти детальне технічне завдання і ретельно оглянути приміщення. Проектування – складний і відповідальний процес, але нам в G.arch з ним цікаво і легко справлятися. Ми розробляємо ескізи, об’ємні рішення і плани приміщення, використовуючи новітні методи і технології проектування. Тільки після того, коли це все підготовлено, можна приступати до подальшої роботи.

КРОК 4 “ЗДАЧА ПРОЕКТУ І ПЛАНУВАННЯ РЕМОНТУ/БУДІВНИЦТВА” 

Перед тим, як приступити до подальших робіт, важливо узгодити все це з вами. Обговоривши всі питання та деталі, ми готуємо пропозицію і здаємо проект, після чого починаємо планування ремонту / будівництва

КРОК 5 “ПРОРАХУНОК КОШТОРИСУ” 

На цьому етапі визначається сума, яку вам необхідно буде вкласти в будівництво / ремонт. Матеріали, послуги, інструменти – все це входить в кошторис. Вартість кожної одиниці товару залежить від виробника та якості. Ми зі свого боку, враховуючи ваш бюджет і побажання, пропонуємо найбільш вдалі рішення, ви ж зі свого боку маєте право коригувати і змінювати ті чи інші позиції.

КРОК 6 “БУДИВНІЦТВО / РЕМОНТ” 

Коли всі підготовчі стадії пройдені, наші фахівці переходять до будівництва та облаштування. Це один з найцікавіших етапів, адже все, що ми з вами уявляли починає втілюватися в життя.

КРОК 7 “ЗДАЧА ОБ’ЕКТУ” 

Згідно з планом виконання робіт, ви заздалегідь повідомлені про терміни закінчення проекту. Коли настане час здачі об’єкта, ми можемо сміливо потиснути руки і подякувати один одному за виконану роботу. Тепер ви в списку гідних проектів компанії G.arch.

НАШІ ПАРТНЕРИ
Ми працюємо по всій Україні та за її межами!
Завдяки досвіду і якості роботи нам довіряють у кожному куточку України і не тільки. Станьте одним із наших задоволених клієнтів!
Час творити! Обговоримо?